Stručnjak zaštite na radu i zaštite od požara

Opis posla

Organizacija, provedba i nadzor provedbe aktivnosti zaštite na radu i zaštite od požara sukladno zakonskim propisima i internim aktima poduzeća

Odgovornosti

Vođenje evidencije i redovito ažuriranje podataka
Izrada internih općih akata iz područja zaštite na radu i zaštite od požara
Izrada i ažuriranje procjene rizika
Provođenje i evidencija osposobljavanja radnika iz područja zaštite na radu i zaštite od požara
Organizacija održavanja, ispitivanja i evidencije vatrogasnih aparata, sustava za gašenje i sprječavanje širenja požara te hidrantskih mreža
Organizacija ispitivanja sve opreme koju poduzeće posjeduje
Suradnja s tijelima državnog inspektorata
Savjetovanje poslodavca

Uvjeti

Minimalno VŠS tehničke struke
Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Stručni ispit iz zaštite na radu (opći i posebni stručni ispit za djelatnika službe zaštite od požara)
Poznavanje rada na računalu (MS Office)
Vozačka dozvola B kategorije Poznavanje engleskog jezika

Prednosti

Položen stručni ispit za koordinatora II
Osposobljenost za odgovornu osobu za kemikalije
Osposobljenost iz andragogije
Spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
*Osobe koje nemaju položene stručne ispite, a spremne su na kontinuirano usavrševanje, svakako se potiču na prijavljivanje za ovu poziciju

Što nudimo

Strukturirano uhodavanje u posao
Mogućnosti za kontinuirano usavršavanje
Profesionalna i ugodna radna atmosfera
Kvalitetna suradnja s kolegama
Dijeljenje znanja i spremnost na pomoć od strane kolega

Učitajte svoj životopis